Управління освіти Берегівської міської ради

 

Новини

Новини: 241
15 січ. 2018

Міський етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН

Понад 30 робіт було представлено на розгляд журі - з математики, фізики, астрономії, літератури, англійської мови, біології, мистецтвознавства, літературної творчості тощо. Обдаровані вихованці гімназії, ЗЗДО № 5, 10 наполегливо, впевнено захищали свої роботи.
21 груд. 2017

Сьогодні на базі Берегівської гімназії відбувся міський семінар вчителів німецької мови.

Сьогодні на базі Берегівської гімназії відбувся міський семінар вчителів німецької мови.
21 груд. 2017

Благодійна акція гімназистів

21 грудня з ініціативи Берегівської гімназії пройшов Різдвяний ярмарок.
21 груд. 2017

Шкільні Новорічні свята

Сьогодні розпочалися Новорічні ранки для молодших школярів. Кожен учень молодшої ланки та діти із пільгової категорії отримали подарунки від Діда Мороза. На знак вдячності школярики прочитали віршики, проспівали пісень, станцювали зимові танці. Свята проходять в радісній атмосфері шкільної сім’ї.
20 груд. 2017

Вихованці ЗЗСО № 7 в гостях в ужгородських однолітків

Учні ЗЗСО №7, де навчаються діти - роми, мали можливість бути учасниками Новорічного ранку в ляльковому театрі "Бавка", організованого ЗЗСО №14 м. Ужгород. Приїхали вони не з пустими руками, а із подарунком - святковим концертним виступом, який заслужив бурні аплодисменти глядачів. Окрім того, учасники свята мали можливість поділитися враженнями та скуштувати ужгородську піцу.
20 груд. 2017

Вистава у гімназії

19 грудня пройшла благодійна вистава
20 груд. 2017

У місті Берегово стартували дитячі загальношкільні міські змагання з шахів «Шкільна ліга 2017-2018»

Перший етап відбувся 24 листопада в ЗЗСО № 6, другий етап змагань приймає ЗЗСО № 4 — 23 лютого 2018 р., а третій відбудеться 20 квітня 2018 року в ЗЗСО № 5. Переможці турніру визначалися у двох заліках — особистому та командному, також по окремих категоріях.
19 груд. 2017

Св.Миколай до нас завітав

У міські заклади освіти цьогоріч, як і щороку, завітали Св.Мікулаш та Св.Миколай. Із привітаннями, побажаннями і подарунками. Різдвяно-новорічними піснями та віршиками й обіцянками бути чемними, слухняними дякували дошкільнята та школярики за солодощі та вітання.
18 груд. 2017

14 грудня - вшанування ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

У закладах освіти пройшли тематичні заходи
11 груд. 2017

11 грудня на базі Берегівської гімназії (директор В.Кенийз) відбувся теоретичний семінар директорів шкіл

Під час семінару "Організація моніторингу освітнього процесу" керівники шкіл здобули глибші знання щодо методичного й психологічного супроводу організації моніторингу, взяли участь у практичному занятті "Проводимо моніторингове дослідженяя: крок за кроком" та інтерактивній вправі "Асоціація - абревіатура".