Управління освіти Берегівської міської ради

 

Новини

Новини: 261
21 бер. 2018

Круглий стіл"Боротьба з проявами шкільного булінгу"

Сьогодні відбулося засідання круглого столу "Боротьба з проявами шкільного булінгу".
19 бер. 2018

Нещодавно до літераторів-аматорів міста завітали члени літературного об’єднання "Рідне слово" із Мукачева.

Мета зустрічі - популяризація закарпатських авторів. Вистопаючих із захватом слухали любителі художнього слова - школярі та вчителі, ліцеїсти та студенти медичного коледжу й Закарпатського угорського інституту. Свій вірш "Воїну-захиснику" прочитала й гімназистка Настя Белофлудцева й отримала заслужені оплески.
16 бер. 2018

Річниця Карпатської України

У закладах освіти пройшли заходи зі вшанування учасників подій часів Карпатської України. Представники шкіл міста взяли участь в урочистостях на Красному полі.
13 бер. 2018

Пройшов щорічний міський захід - Шевченківські читання

Переможців міського конкурсу читців творів Т.Шевченка нагороджено грамотами. Пісні на вірші Кобзаря виконали учасники вчительського хору Берегівської школи мистецтв, учителі ЗОШ №1 К.Безик, М.Галушко та ЗОШ №5 Т.Клименко. Перед присутніми виступили найкращі декламатори. На завершення у виконанні всіх учасників заходу прозвучав духовний гімн України "Боже великий, єдиний..." До пам’ятника Поету поклали квіти.
13 бер. 2018

Міський конкурс на краще читання творів Т.Г.Шевченка

12 березня 2018 року в актовій залі Берегівської ЗОШ І-ІІІ ст. №5 пройшов Міський конкурс на краще читання віршів Т.Г.Шевченка. В огляді – конкурсі взяли участь 30 учнів усіх загальноосвітніх навчальних закладів міста.
21 лют. 2018

Міжнародний день рідної мови

21 лютого у міському Будинку культури відбувся загальноміський захід до Дня рідної мови
21 лют. 2018

Семінар-практикум педагогів-організаторів, класних керівників та заступників директорів, відповідальних за виховну роботу

На базі ЗОШ І-ІІ ступенів № 6 пройшов семінар " Формування мотивації учнів до саморозвитку засобами компетентнісного підходу". Присутні на заході представники шкіл міста мали змогу відвідати відкриті години спілкування у 4 класі (класовод Є.Катков) та 8 класі (класний керівник Р.Мейсарош), інсценування української казки "Коза-дереза" (учителі Е.Фрінг, А.Дзерин, О.Радик) та уявну подорож "Справедливий Матяш" за мотивами життя угорського короля Матяша (педагог-організатор Е.Фрінг).
21 лют. 2018

Пам’яті Небенсної Сотні

У навчальних закладах міста відбулися заходи зі вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Небесної Сотні.20 лютого представники шкіл міста взяли участь у загальноміському мітингові зі вшанування всіх тих, хто мав мужність бути сміливим і й стати учасником подій на Майдані, де йшла боротьба за майбутнє України. За загиблими був відпралений молебень. До Стіни пам’яті поклали квіти. Пообіді школярі відвідали концерт камерного хору "Кантус", присвячений Героям Небесної Сотні.
21 лют. 2018

Ушанування учасників бойових дій на території інших держав

У школах міста відбулися інформаційно-просвітницькі заходи та виставки документальних матеріалів. 16 лютого біля пам’ятника полеглим в Афганістані пройшов загальноміський мітинг зі вшанування військових, у якому взяли участь представники шкіл міста. По закінченні відбулося покладання квітів.
21 лют. 2018

Три роки подіям під Дебальцевим

У школах міста пройшли зустрічі з ветеранами війни на Сході - солдатом Олександром Судиловським та майором Дмитром Куликовським. Під час заходів учні переглянули документальний фільм, послухали виступи учасників тих трагічних подій, представник воєнкомату розповів про військові будні контрактників - солдатів та офіцерів, котрі перебувають на Сході.