Управління освіти Берегівської міської ради

 


КЗ "МПМПЦ" управління

  Берегівська міська Психолого-медико-педагогічна консультація створена наказом управління освіти Берегівської міської ради №1 від 03.01.2012р., що здійснює консультативну, психолого-педагогічну, корекційно-розвиткову просвітницьку діяльність, займається питанням виявлення, вивчення оцінки труднощів та потенційних можливостей розвитку дітей віком до 18 років, які потребують корекції фізичного та (або) розумового розвитку, мають ознаки ризику виникнення труднощів пізнавальної діяльності та поведінки. Консультація передбачає насамперед вивчення потенційних можливостей дітей, які мають порушення розвитку, й визначення для них корекційної програми виховання та навчання, яка сприятиме успішній інтеграції і соціалізації дітей у суспільстві. Підставою для направлення дитини на діагностичне обстеження в ПМПЦ є стійка неуспішність у засвоєнні змісту програми загальноосвітнього чи дошкільного навчального закладу, специфічні труднощі в оволодінні навчальним матеріалом, виразне відставання чи відхилення від норми у розумовому, мовленнєвому розвитку, порушення поведінки. Ознайомившись із особливостями розвитку дитини та результатами обстеження, консультанти приймають колегіальне рішення та надають батькам витяги з рекомендаціями щодо вибору можливої програми виховання та колекційного навчання, у поєднанні з реабілітаційними заходами, соціальною адаптацією й інтеграцією в суспільне життя дітей, які потребують корекції фізичного та (або) розумового розвитку.

   Своєчасне звернення до психолого-медико-педагогічної консультації, дає можливість скористатися перевагами раннього втручання у розвиток, попереджують вторинні ускладнення у розвитку, труднощі у нормальному житті дитини. Тісна взаємодія консультантів, батьків, педагогічних працівників допоможе визначити та розкрити потенціал дитини, знайти її місце у суспільстві, відчути себе потрібною, а значить –щасливою людиною.

   Отже, запрошуємо до співпраці з нами батьків, педагогів, всіх хто не байдуже ставиться до дітей з особливими потребами. Для дітей з особливими освітніми потребами та їх батьків, відбувається набір до корекційно-розвиткових груп з метою отримання психолого-педагогічної допомоги. Контактний телефон 0952175903

 

   Завдяки підтримці мера міста Бабяк З.А. на базі ПМПЦ створено благодійний центр психологічної допомоги учасникам АТО, переселенцям та членам їхніх родин.

  У центрі працюють спеціалісти-психологи, які надають допомогу людям, що долають психологічні труднощі різного характеру:

1. При травматичних та посттравматичних стресових розладах.

2. Проблеми психічного характеру (депресії, неврози, тривога, страх).

 

 

Так, з вересня 2016 року на посаду консультанта КЗ «МПМПЦ» прийнято фахівця психологічної служби В.В.Надь, а з січня 2017 року передбачається прийняти на роботу закладу логопеда – молодого спеціаліста

 

 Вважається, що події, які сприяють ознакам психологічного травматизму, діють на кожного, а це в свою чергу, приводить до втрати духовної рівноваги, та викликає бурні психологічні прояви. Якщо травма незначна, то підвищується тривожність, та інші симптоми стресу, але вони за декілька днів проходять, при біль сильніших стресах виникають важкі розлади, інші прояви, які можуть зберігатися протягом багатьох років.

 

 

 

З повагою, завідувачка консультації Кутепова Людмила Анатоліївна.

 

Режим роботи МПМПК

Понеділок 8-30 – 18-00 Засідання фахівців МПМПК

Вівторок    8-30 – 18-00 Консультативний день

Середа      8-30 – 18-00 Корекційна допомога дітям

Четвер      8-30 – 18-00  Виявлення дітей з вадами

П'ятниця  8-30 – 14-30  Консультативний день

Перерва  з 13-00 до 14-00

Субота та неділя вихідні дні

Адреса: приміщення ЗОШ № 4, м.Берегово, вул. Б.Хмельницького, 18 (з вулиці)