Управління освіти Берегівської міської ради

 

Громадянське виховання

19.12.2017 року вихованці Берегівської гімназії показали благодійну виставу до дня Святого Миколая.Учні та вчителі широко долучилися до цієї благородної акції. Зібрані кошти (2028 грн.) було передано в Берегівський громадський центр "Кожен може допомогти", волонтери якого вже не перший рік закуповують та дарують солодощі до дня Святого Миколая дітям загиблих учасників АТО..

 

 

 

У рамках проведення Всеукраїнського тижня права 8 грудня у міських закладах освіти пройшов Усеукраїнський урок «Права людини»; цього ж дня на базі ЗОШ №1 відбувся міжшкільний брейн-ринг «У світі Феміди», який проводили представники управління забезпечення прав людини Національної поліції України - у конкурсі взяли участь команди десятикласників гімназії, ЗОШ №1 та ЗОШ №5; журі в складі старшого інспектора сектору ювенальної превенції, капітана Лідії Мацецкої, старшого інспектора з особливих доручень, лейтенанта Тетяна Трильо та інспектора  відділу поліції, капітана Наталії Матіко за підсумками змагання визначило найкращу команду - "Закон" ЗОШ №1, гімназійна команда "Платан" посіла друге, а "Лідер" ЗОШ №5 – третє; у гості до берегівських школярів приїхали також учасники оркестру Національної поліції, у виконанні яких прозвучали прекрасні запальні музичні композиції.

 

 

 

8 грудня - Всеукраїнський урок "Права людини"

На базі першої міської школи (директор О.Матолич) управлінням забезпечення прав людини Національної поліції України проведено правовий брейн-ринг.

 

 

 

 

25 листопада школярі та педагоги взяли участь у скорботному мітингу-реквіємі зі вшанування жертв Голодомору.

 

 

 

21 листопада - День Гідності і Свободи

Біля скорботної Стіни пам’яті відбувся захід, присвячений Дню Гідності і Свободи, котрий відзначається щороку 21 листопада на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року). Після хвилини мовчання в пам'ять про тих, хто загинув під час революцій та в боях за територіальну цілісність країни, берегівські школярі заспівали патріотичних пісень та продекламували вірші. Далі всі бажаючі поклали вінки й квіти та запалили лампадки біля Стіни.

 

17 литсопада 2017 року силами міського учнівського врядування була проведена екологічна акція "Разом за майбутнє Землі!".

 

 

Протягом 12-13 жовтня в школах міста пройшли заходи до Дня захисника України: зустрічі із учасниками бойових дій на Сході, шкільні літературно-музичні композиції, пергляди документальних фільмів про боротьбу українського народу з російськми загарбниками. Завершується благодійна акція "Допоможи захиснику Україниі" зі збору теплих речей та протизастудних препаратів для бійців 128 -ї бригади.

 

.

і

 

 

 

 

 

23 серпня в Берегові, як і в усій Україні відзначається свято, приурочене державному символу - Прапору України!

 

 

На відзначення 30-річчя Організації ветеранів Ураїни  в школах міста пройшли виховні заходи. 

 

 

 

21 травня - День пам’яті жертв політичних репресій

Протягом 17-22 травня 2017 року в школах міста пройшли заходи зі вшанування жертв політичних репресій: 

інформаційно- просвітницькі бесіди до річниці Великого терору «День пам’яті і скорботи»;  організовано екскурсії в музей Берегівщини, де щороку відкривається тематична експозиція; старшокласники переглянули документальні фільми «Шаповал Юрій. Великий терор 1937-1938 років в Україні: що відомо і що не відомо про нього сьогодні» та «Замордовані покоління»; у шкільних бібліотеках оформлено книжкові виставки про репресії в радянські часи, під час Революції Гідності та на тимчасово окупованих територіях «Пам’ятаємо. Не забудемо»;  у день пам’яті жертв політичних репресій, 21 травня 2017 року, приспущено прапори на будівлях навчальних закладів; волонтерські групи учнівського врядування здійснили благоустрій прилеглого до пам’ятника жертвам політичних репресій парку.