Управління освіти Берегівської міської ради

 

2017 - Рік Японії в Україні

 

 

 

 

 

 
   

 

 
   
  Відповідно до Указу Президента України "Про оголошення 2017 року Роком Японії в Україні" від 11 січня 2017 року №1, Плану Кабінету Міністрівз організації виконання зазначеного Указу (протоколо № 6 від 25.01.2017) та литса департаменту освіти і науки облдержадміністрації "Про заходи з проведення Року Японії в Україні" від 01.02.2017 № 01-15/285 в навчальних закладах міста проводяться тематичні заходи. 
У шкільних фойє оформлено куточки, присвячені Року Японії в Україні, оголошено конкурс на кращий віршований твір у жанрі хокку й танка, заплановано організувати фотоквест до дня міста "Сакури Берегова".

 

 

Третьокласники Фіцай Наталії Іванівни (ЗОШ №5) вивчали важливий елемент японської культури -  чайну церемонію. Маса позитивних емоцій залишилася у діточок та гостей заходу! 

 

 

 

Спорт Японії, досягнення науки і техніки, мистецтво орігамі та архітектуру Країни Сонця вивчали з учнями класоводи (ЗОШ № 5) Устич Оксана Юріївна, Загарій Мирослава Василівна та Козлюк Наталія Василівна.

 

 

 

Свищо Мар'яна Миколаївна та Мезив Наталія Олександрівна (ЗОШ № 5)навчали першачків каліграфічному японському письму та мистецтву створення ікебан

 

 

ЗОШ № 7

 

МИР - ЩАСТЯ - ЛЮБОВ

 

 

 

 

ЗОШ № 10

 

 

ЗОШ № 5