Управління освіти Берегівської міської ради

 

      

Закарпатська обласна філармонія в гостях у берегівських школярівУ міських школах розпочато курс бесід "Морально-ціннісні аспекти формування навичок здорового способу життя у старших підлітків"100 років позашкіллю УкраїниОбласний з’їзд лідерів учнівського врядування 14.04.2018 Переможці обласної виставки-конкурсу «Знай і люби свій край»Місячник екологічного виховання та благоустрою шкілСемінар-практикум учитлів угорської мови та літератури Традиційна акція "Вірш на площі"У Берегові відбувся «круглий стіл» з профілактики туберкульозу29 березня відбудеться офіційне відкриття Четвертого обласного фестивалю-конкурсу "Воскресни, писанко!"

 

 

 

 

 

 

 

 

Щиро вітаємо призера та лауреатів обласного етапу конкурсу "Учитель року - 2018"!

 

Марія Сабов (Берегівська гімназія) - ІІ місце у номінації "Німецька мова",

Оксана Шпеник ( ЗОШ №1) -ІV місце у номінації "Фізична культура",

Євгенія Турдай (ЗОШ №1) - V місце у номінації "Українська мова та література"

Учительська громадськість м. Берегова пишається Вами, радіє Вашим досягненням! Бажаємо творчого натхнення, успіхів на освітянській ниві й подальших звершень на шляху до педагогічних вершин!

 

 

 

 

Вітаємо переможців конкурсу "Учитель року - 2018" (міський етап)

 

 

Номінація "Українська мова та література" - Турдай Євгенія Вікторівна - ЗОШ №1

Номінація "Німецька мова" - Сабов Марія Федорівна - Берегівська гімназія

Номінація "Фізична культура" - Шпеник Оксана Золтанівна - ЗОШ №1

 

Підсумки візиту

 

 

 

Модернізація дитячих садків

 

 

 

Конференція працівників освіти щодо підсумків роботи управління освіти і навчальних закладів міста у 2017-2018 навчальному році та завдань на наступний навчальний рік


 

 

За підсумками конференції прийнято резолюцію щодо пріоритетних завдань на 2017-2018 навчальний рік

 

1. Реалізація нової науково-методичної теми «Удосконалення професійної майстерності педагогічних кадрів, підвищення результативності навчально-виховного процесу шляхом впровадження інноваційних технологій навчання і виховання. Виховання дітей на гуманістичних засадах, формування в учнів патріотичних почуттів в умовах історичної полікультурності».
2.Системна робота над створенням умов для надання навчальними закладами міста якісних освітніх послуг.
3.Удосконалення навчально-виховного процесу в школах міста:
–     підвищення рівня громадянського й патріотичного виховання;
–     поліпшення роботи з обдарованими дітьми;
     - покращення результативності зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень випускників.
4. Удосконалення мережі навчальних закладів відповідно до потреб населення. Вивчення питання створення навчально-виховних комплексів  – ДНЗ-ЗНЗ.
5.Сприяння зміцненню матеріально-технічної бази Берегівської дитячо-юнацької спортивної школи з метою надання можливості обдарованим дітям займатися різними видами спорту.
6.Зміцнення навчально-матеріальної бази закладів освіти:
- створення умов для занять фізкультурою і спортом;
- робота над укомплектуванням предметних кабінетів;
- продовження роботи над приведенням матеріальної бази дошкільних навчальних закладів у відповідність до чинних вимог; початок капітального ремонту ДНЗ №19;
- завершення капітального ремонту стаціонарного туристично-оздоровчого табору імені Ж. Перені.

 

Авторизація


запам'ятати


 

Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ"
Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ"

Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України
Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія
Новини
20 квіт. 2018
У програмі - виступи заслуженого артиста України О.Садварія та солістки філармонії Ірини Філіпенко, у виконанні яких прозвучали твори сучасних та зарубіжних авторів. Балетна група "Закарпатські візерунки" порадувала запальними хореографічними композиціями.
20 квіт. 2018
Голова громадської організації "Батьківський захист" Олександр Соляник проводитиме інтерактивні заняття зі школярами з метою утвердження здорового способу життя та безпеки життєдіяльності серед підлітків та молоді, сприяння розвитку фізично, духовно, психічно і соціально здорової особистості.
19 квіт. 2018
Сьогодні на центральній площі міста Берегова урочисто відзначили сторічний ювілей позашкільної освіти. У святі взяли участь школярі - вихованці гуртків Будинку дитячої та юнацької творчості та представники шкіл міста і громадськості. У вступному слові ведуча свята А.Безик підкреслила велику роли закладів позашкільної освіти у вихованні підростаючого покоління, зробила історичний екскурс у минуле позашкілля на Берегівщині, починаючи зі створення пластової групи при Берегівські реальній гімназії у 1921 році закінчуючи сьогоденням. Начальник управління освіти Е.Бабяк та голова міського профкому працівників освіти М.Бубняк вручили педагогам-позашкільникам подяки та пам’ятні подарунки. Особливе вшанування випало на долю багаторічного працівника позашкільної освіти, натхненника й організатора сьогоднішнього свята Ніни Павлівни Жигуц! Присутні гучними оплесками вітали всіх "іменинників".
18 квіт. 2018
Представники міського органу учнівського врядування "Лідер" взяли участь у роботі круглого столу "Протидія шкільному булінгу", презентували свої напрацювання з цієї проблеми, були учасниками "Ярмарку професій", цікаво і зміствоно провели час у спілкування із ровесниками з інших регіонів нашого краю і привезли багато інформації та вражень, якими поділилися з міськими старшокласниками.
13 квіт. 2018
Вихованці гуртків БДЮТ здобули чотири призові місця.
13 квіт. 2018
З метою формування екологічної культури та залучення до участі у Всеукраїнській акції "За чисте довкілля" проводиться місячник благоустрою.